Pravda nebo fikce?
Do sekce ČR "A" - Články napsal ziky1 11. dubna 2008 v 20:45. 3820 přečtení.

Ze světa


Hattrick bude zpoplatněn!!!

Dle nepotvrzených zpráv se v dohledné době zřejmě dočkáme zpoplatnění celého hattricku. To, čeho se všichni báli, se neodvratně blíží.
Podle HT-Mamona je zavedení poplatků nezbytné. Náklady na rozvoj a údržbu hry neustále stoupají. Zlepšuje se technické zázemí a rozšiřují se řady pracovníků. To spolu s rostoucími cenami energií zapříčiňuje zvýšené náklady na provoz hry.
"Nabízíme hráčům stále větší komfort. Hra se neustále vyvíjí a to vše nelze dělat zadarmo". HT-Mamon věří, že to hráči po celém světě pochopí.
"Nechceme se hráčů zbavit, naopak. Chceme řady uživatelů rozšířit, ale to nejde bez dalšího zvyšování komfortu a rozvoje." Co se týká termínu, kdy poplatky vstoupí v platnost a jaká bude konečná částka, o tom podle slov HT-Mamona ještě není definitivně rozhodnuto. O dalším vývoji vás budeme samozřejmě informovat. Na závěr přeci jen jedna povzbudivá zpráva. Poplatky by se údajně neměli dotknout rozvojových zemí, takže česká a slovenská komunita může být v naprostém klidu.
Nás se poplatky opravdu, ale opravdu nedotknou.

Z domova


Nové specky

Konečně průlom! Na české konferenci se rozjela debata - idea ohledně nových specek. Je natolik kvalitní, že zaujala samotné pány ve Švédsku.
Dokonce bylo naznačeno, že bychom se některých kousků mohli v blízké budoucnosti opravdu dočkat. Pojďme si stručně načrtnout, na co se můžeme těšit.
První vlaštovkou je skutečně exklusivní specka "impotentní". Jejím otcem je Pavel Kuka a Radek Drulák. Princip je zcela jednoduchý. Hráč, většinou útočník, obdařený touto specialitou, minimalizuje svoje šance na proměnění gólové příležitosti. Řečeno méně vznešeně, ten borec se netrefí z metru a ani kdyby měl na ocase Lucku Borhyovou.
Prázdná branka ho prostě nevzrušuje. Opakem této negativní specky bude "potentní". Fotbalista mající tuto schopnost se naopak trefí do branky z naprosto každé rány, která jde jinak vedle a jakéhokoliv místa na hřišti. Tato specka bude velmi vzácná a jejím patronem je přirozeně Jan Saudek.
Další lahůdka se chystá v podobě bratříčka specky "head" a to "hand". Tato specka čas od času zapříčiní podlý gól rukou. Má za cíl hrubě ovlivnit zápas a ještě vás pěkně na*rat.
Jejím mentorem nemůže být nikdo menší než Diego Armando Maradona a další argentinský fair play hráč Lionel Messi. Dost často se objevovaly návrhy na specky podobného ražení, ale jak "di*k" tak "prd*l" nenašli u švinských tvůrců pochopení. Poměrně nadějně to ještě vypadalo se speckou "pig", kterou nominovalo duo Pavel Řehák, řečený "přeraž holeň" a "ten, který se ohání pěstí", Tomáš Řepka. Vlastnost by způsobovala protihráčům středně vážná, až těžká zranění. Zatím to však na zavedení nevypadá.
Poslední speckou, která bude uvedena v život je "líný". Autorem této speciality jsou všichni hráči gambrinus ligy. Vliv specky se projeví na výkonu hráčů, přímo na hvězdičkové stupnici, která může klesnout až na polovinu skutečných schopností a předpokládaného výkonu. Zřejmě se však tato vzácná specka, ve světě nevídaná, bude vyskytovat jen u hráčů české národnosti, zato však v hojné míře. Už teď se velmi těšíme na první ochutnávku těchto naprosto fantastických vlastností. Doufejme, že se tak stane brzy.

Trenér národního týmu odstoupil

Ano, skutečně je to tak! Tato zpráva jako blesk obletěla celý svět Hattricku. Trenér národního týmu Ziky1 odstoupil ještě ve svém funkčním období.
Je to poprvé v historii Hattricku, co se něco takového událo. Bohužel, trenér nevydržel intenzivní tlaky z venčí a silné napětí v české komunitě.
Především neutuchající nátlak z křídla radikální skupiny "Antizikovci" byl přímo zničující. Neustálé pochybnosti o schopnostech trenéra vést reprezentační mužstvo a jeho strategické dovednosti, které byly stále dávány na pranýř a dokola bičovány, stály za abdikací Zikyho1."S lítostí a zármutkem v srdci přiznávám, bylo toho na mě opravdu moc. Ten tlak se nedal vydržet. Proto jsem se rozhodl v dobré víře abdikovat a doufám, že dojde k uklidnění situace v české komunitě." tolik Ziky1 ke své abdikaci.
V druhém táboře panuje velká spokojenost. Mluvčí tvrdého jádra a okultní skupiny "Antikzikovcům", řikající si "My víme", manažer Scooter to komentoval slovy:
"My jsme věděli, že to udělá, protože to už kdysi udělal. Máme prostě zkušenosti, takže ho vždycky dostaneme." Je velmi pravděpodobné, že příštím trenérem se stane právě některý z členů této strany. Nám se podařilo v zákulisí získat pravděpodobné varianty, jak to v budoucnu u naší reprezentace bude vypadat a kdo bude vládnout.
Trenérem se stane brilantní taktik a muž opravdu nezaujatého a rozumného slova Rodnok. Asistovat mu bude na kometě alloffový manik Colo-Colo.
Mluvčím reprezentace a vedoucím PR týmu se stane všeho schopný a především názorově vyspělý Scooter. O články se bude starat nikdy nevyhraněný a spisovatelsky nadaný manažer Mraky. Na post skauta a funkci jediné skutečně spolehlivé a nadstandartně pracující farmy bude dosazen Borg Queen. Sestava je to vskutku velmi silná a dle slov některých manažerů možná ta vůbec nejsilnější v historii. Můžeme tedy očekávat opravdu velké věci. Nezbývá než novému týmu popřát hodně štěstí.
Agentura BLM (Břitký a Laciný Humor) upozorňuje čtenáře, že výše uvedené články jsou plně poplatné aprílu. Proto je nutno články takto brát, i s nimi tímto způsobem nakládat. Děkujeme za pochopení.

By Dio999
Poslední zápas Eurocupu


Dnes se utkáme s výběrem Nizozemska v posledním utkání Eurocupu. Je to další ze série zápasů, kdy nám o nic nejde. To se ale změní již příští pátek! Začíná totiž první fáze MS. Dnes proti Nizozemsku se sice pokusíme uhrát solidní výsledek, ale sestava je přizpůsobená tomu, aby se nezranil žádný z „nenahraditelných“ hráčů. Proto dnes nehraje například útočník Vašek nebo záložník Šindelka.

Sestava bude následující:

Plachta – Hrubeš(CD-off), Klusák(CD), Ondra(WB-def) – Sládeček(EIM), Mazal(EIM), Schindler(off), Kalchbauer(off), Vašátko(W-off) - Špinar, Tauchman.

Trenér útočný, přístup k zápasu MOTS(v přáteláku nemá vliv na na TS) a normální taktické pojetí.

Co bude s Janíčkem?

Po poradě se specialisty z fakultní nemocnice Motol se Janíčka ujalo 51 doktorů. Tato nadstandardní péče by měla teoreticky znamenat vyléčení hráče ještě před skončením základní skupiny na MS. Snad se doktorům podaří dát dohromady.
Žádný komentář nebyl nalezen.