Nová kvalifikace na MS právě začíná!
Do sekce ČR "A" - Zápasy napsal ziky1 25. září 2009 v 16:52. 1684 přečtení.

Kvalifikace:


Po několika nudných týdnech, kdy jedinou náplní NT bylo hraní přátelských utkání a expování hráčů, přichází konečně kvalifikace na MS.

Ve výběru pro tuto kvalifikaci se můžeme těšit na několik nových jmen. Reprezentační dres si vybojoval například Dobromil Varadín, který bude operovat na křídle. Dále se můžeme těšit na nového ofenzivního beka Hobzu, brankaře Czarnula, záložníky Dandu a Večeríka. Změn v kádru bude postupně ještě víc, ale o tom až v jednom z dalších článků.

Náš celek byl vylosován do třinácté kvalifikační skupiny. Na první pohled vypadá skupina vcelku příznivě. Jedinou nepříjemností je, že ze šestého výkonnostního koše jsme „vyfasovali“ Brazílii. Tomuto celku, který je pravidelným účastníkem MS, nevyšla minulá kvalifikace a proto byl zařazen mezi týmy, které výkonnostně daleko překračuje. Podcenit nelze ani Maltu, která sice v reálném fotbale patří mezi trpaslíky, nicméně ve světě HT to tak rozhodně není. Naše kvalifikační skupina sice nepatří mezi nejslabší, ale mohlo to dopadnout i mnohem hůře. Ze čtvrtého výkonnostního koše jsme mohli narazit např. na Itálii a z pátého na USA. I když nelze očekávat, že náš tým projede kvalifikací jako nůž máslem, nemůžeme mít jiný cíl než boj o postup na MS.

Naše kvalifikační skupina:

Qualification - Group 13
MP GF GA GD P
1 Česká republika 0 0 0 0 0

2 Latvija 0 0 0 0 0
3 Malta 0 0 0 0 0
4 Shqiperia 0 0 0 0 0
5 Malaysia 0 0 0 0 0
6 Brasil 0 0 0 0 0
7 Uganda 0 0 0 0 0
8 Brunei 0 0 0 0 0


První kvalifikační zápas:


V prvním kvalifikačním zápase narazíme na výběr Ugandy. Na úvodní zápas nás nemohl potkat lepší soupeř. Tento tým by jsme měli bez problémů přehrát, vylepšit si náladu v týmu a vysokým brankovým přídělem zlepšit sebedůvěru hráčů v zakončování.

Dnešní sestava a taktika:

Czarnul – Žilka (WB-nor), Hrubeš, Hobza (WB-nor) – Varadín (W-off), Večerík (IM-off), Kalchbauer (IM-off), Stříbrný (XIM), Pavlík (W-off) – Matějka, Jirásek

Trenér ofenzivní, přístup o nic nejde, taktika normální. Svou kvalifikační premiéru si odbudou Czarnul, Hobza, Varadín a Večerík.

By Ziky


Žádný komentář nebyl nalezen.